Jsem instruktorka kondiční chůze


akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky s nejvyšším vzděláním a naučím vás správné technice chůze NORDIC WALKING tak, abyste mohli využít všechny její benefity a zapojit správně a efektivně 90 % svalů těla. Jsem členem Českomoravské federace Nordic Walking

Ráda se vám budu věnovat individuálně nebo skupinově a to vždy s trpělivostí a úsměvem :-) Těším se na vás.


Jak to všechno začalo?


Vždy jsem milovala sport, pohyb, hory, přírodu... Osudným se mi před pár lety stala výhra kursu NORDIC WALKING na společenském plese. 

Hned po první lekci jsem věděla, že mě tento zázračný sport již neopustí. Zamilovala jsem se na první odpich :-). 
Chození v přírodě s holemi mi pomohlo k životním změnám, zvláště profesním. Moje zaměstnání bylo doposud zejména ve sféře ekonomické. 

Rozhodla jsem se lásku k tomuto fenoménu, který si zaslouží v Čechách a na Moravě mnohem větší pozornost, předávat intenzivně ostatním a stát se Instruktorkou kondiční chůze Nordic Walking s nejvyšší a mezinárodní kvalifikací.


Absolvovala jsem akreditovaný kurz pod záštitou Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy v Benešově u Jany Stejskalové. Jsem členkou Českomoravské federace Nordic Walking a moc si toho vážím.

Provozuji a starám se o rodinný penzionek - Penzion Ema www.jeseniky-ema.cz v krásných Jeseníkách v Koutech nad Desnou a tak se nabízí tyto dvě úžasné věci spojit. Organizuji víkendy, kde si zachodíte, ale také zrelaxujete :-). 

Sledujte stránky - odkaz, nebo facebook.
Současně pořádám individuální a skupinové lekce a tréninky, výšlapy na Šumpersku a Jesenicku. Snažím se najít vždy zajímavá místa.

Práce se mi stala koníčkem a koníček prací.


Proč mám ráda NORDIC WALKING?


Tato zázračná chůze je pro mě lékem na vše. Udržuje mě v kondici, ve zdraví, nemusím držet diety. Když nevyrazím, den není úplný :-) . Když nevyrazím více dnů, jsou smutné. Otužuje mě, můžu chodit v každém ročním období, není mi nikdy zima. Baví mě i cesta zpět :-). Jsem v přírodě a objevuji stále nová místa, stromy, květiny... 

Poznávám nové úžasné přátele. Hole můžu vzít na jakoukoliv cestu nebo dovolenou (do vlaku, auta, letadla, batohu..) bez komplikací a příprav.

A hlavně si při této chůzi vyčistím hlavu, odpovím na otázky, dostanu se do pohody, prostě vyléčím duši...


Co mám ještě ráda?

Užívám si pohyb v přírodě - kolo, lyže, vodu... Mám ráda kulturu všech odvětví. Nadšeně cestuji, poznávám svět.

Když si chci odpočinout, zapálím voňavou svíčku a vyrábím dekorace - je vidět hned výsledek :-).

Ale na prvním místě je NORDIC WALKING . Sdílejte ho se mnou. Moc se na vás těším.Certifikáty a osvědčení

Chodíme s úsměvem :-)